Еfrat Ben Zur - I'm Nobody

21.06.16 01:09

I'm Nobody е песна на израелската пејачка и актерка Ефрат Бен Зур, од нејзиниот албум Robin, базиран на поезијата на Емили Дикинсон.

Sorry, you need to install flash to see this content.

 

Слични содржини

Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови

ОкоБоли главаВицФото