Пленумци повторно на улица

02.07.16 12:08

Испровоцирани од безобразното крадење на студентски избори и полициско насилие во заштита на крадачите, Пленумци синоќа повторно излегоа на улица во одбрана на нивните права.

Фотографии: Ванчо Џамбаски

Слични содржини

Активизам / Фотографија

ОкоБоли главаВицФото