Искрена реклама за пиво

05.08.16 13:44

Како би изгледала една реклама за пиво кога производителот би бил принуден да биде искрен во неа? „Труење на џигерот и мозокот по пристапна цена, во кое сигурно ќе уживате. Вкусот му е ОК. Фин, автентичен отров.“

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото