Порака до Тереза Меј

07.10.16 11:29

5-годишната Брук Блер е лута и има нешто да ѝ порача на британската премиерка Тереза Меј: Помогни им на бездомниците и сиромашните!

Извор: ITV News

Слични содржини

Фотографија / Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото