Грујо зборува за скапи коли?!

19.10.16 13:04

Јавните настапи на пастирот секогаш нудат цела низа бисери, но видеото на кое зборува за туѓата опсесија со скапи автомобили стана вистински хит на интернет. 

Груевски можеби заборавил, но граѓаните паметат кој е опседнат со „тоа на М“.

Извор: Слободна Македонија

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото