Сезамова саботажа

25.10.16 12:10

Извонредна саботажа на Среќко Поповски, емитувана на 24 октомври на ТВ Алсат-М! Во „Сезамова саботажа“, мајсторски е прикажана криминалната турбофолк реалност на режимот.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото