Ние сме лудаци

06.11.2016 16:15
Ние сме лудаци

Пародирани фотки од филмот „Лет над гнездото на кукавицата“ - One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975).

Слични содржини

Монтажи

ОкоБоли главаВицФото