Шител и Диме Спасов

07.11.16 12:32

Вмровскиот јунак зад воланот не престанува да ја бранува македонската јавност. Нови снимки од безбедносните камери на Шител фрлаат нова светлина врз случајот „Спасов и бандата од Серава“!

 

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото