Грујокио и безбедноста

08.11.16 17:55

Грујокио им порачува на граѓаните: запрашајте се со кого ќе се чувствувате посигурно и кој ќе обезбеди поголема безбедност.

Странски служби даваат еден прецизен видео-одговор на ова прашање.

П.С. А војна да имаме?

ОкоБоли главаВицФото