Најголемиот ривал на Грујо

14.11.16 02:22

Се прашувате кој ќе биде најголемиот противник на Никола Груевски на претстојните избори?

Самиот тој и зборовите што ги кажал.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото