Агитирање во „Преспав“

06.12.16 12:37

Екипата на Странски служби во пансионот „Преспав“ тајно сними отворена агитација кон вработените да гласаат за ДПМНЕ!

Откако првиот обид не вроди со плод, Владо Јовановски продолжи да ги гњави вработените и во втор наврат:

Во меѓувреме, пресврт: Владо Јовановски реши да крене глас против своите! 

Извор: Странски служби

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото