Лидерот на неопределените

08.12.16 13:27

Хумористичната емисија Фчерашни новости со одлична предизборна епизода. Од получасовниот материјал, го пренесуваме говорот на лидерот на Неопределените.

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото