Фирерот на избори

14.12.16 11:44

Ексклузивни снимки на Странски служби од Дворецот на ВМРО-ДПМНЕ, од моментот кога на Фирерот му ги соопштуваат резултатите од парламентарните избори.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото