Честитка за Влатко Ѓорчев

15.12.16 16:37

На прес конференција, Влатко Ѓорчев од ДПМНЕ бара честитка. Странски служби му излегуваат во пресрет и со видео му честитаат што ниту еднаш во своето обраќање не го спомна Никола Груевски.

ОкоБоли главаВицФото