Рецептот на Хорхе

29.12.16 18:45

Во новогодишното обраќање до нацијата, претседателот Ѓорге Иванов реши со македонските граѓани да сподели рецепт.

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото