Среќна нова 2017!

31.12.16 04:27

Окно ви ја честита новата 2017 година и божиќните празници со пригодна песна во изведба на тимот на Carlisle Videography. Оригиналната песна е на Бинг Крозби и сестрите Ендрјус.

Mele Kalikimaka! 

ОкоБоли главаВицФото