Доследност

11.01.2017 13:48

Разговараат две плавуши и едната ја прашува другата?
- Абе, ти колку години имаше?
- 25.
- Еј, дај зафркавај, и лани ми рече дека имаш 25.
- Епа јас не сум од оние кои еднаш велат едно, а потоа друго.

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото