Овците против Пастирот

17.01.17 11:59

Екипата на Странски служби од сигурни извори дознава дека се подготвува овчешки бунт, а Пастирот е готов. Погледнете како ќе изгледа востанието на побунетите овци.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото