Истрижена саботажа

24.01.17 13:31

Во саботажата бр. 30 од третата сезона, Среќко Поповски се јавува со уште една извонредна хроника на исчашеното секојдневие кое го живееме под груевизмот.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото