Мандатна саботажа

01.02.17 03:04

Среќко Поповски со уште една одлична саботажа: за десоросоизацијата, режимската параноична пропаганда, „креативното“ толкување на уставот и правото на доделување мандат за составување влада...

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото