Груевски на браникот

23.02.17 13:13

„ВМРО-ДПМНЕ останува на браникот на одбраната на националните и државните интереси“, изјави Груевски. 

Странски служби објавија екслузивно видео од Груевски, додека се наоѓа на самиот браник.

ОкоБоли главаВицФото