Бранителот Грујо

27.02.17 12:07

Корисно видео во продукција на „Сеир“, кое нè потсетува на славните акции на Никола Груевски во одбрана на македонските национални интереси, a пред сè, на името на државата.

Извор: Seir

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото