Топ 5 тврдокорна листа

28.02.17 19:45

Протестите на „тврдокорните“ поддржувачи на режимот на Груевски, покрај извор на фашистички изблици, се и вистински извор на изјави-бисери. Екипата на Странски служби состави топ-листа од нив.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото