Зошто Хорхе не дава мандат

02.03.17 14:04

Екипата на Seir во ексклузивно видео ни ја открива мистеријата зошто Ѓорге Иванов не го дава мандатот на друга партија освен ДПМНЕ. Сепак, се чини дека поголем визионер од Seir беше Зоран Ставрески...

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото