Кантар саботажа

14.03.17 01:21

Уште една одлична саботажа на Среќко Поповски од 13 март, во која ги прикажува патриотските критериуми на грујобраните и нивните „црвени линии“.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото