Кој сака војна во Македонија?

15.03.17 11:11

Кој сака да има војна во Македонија? Криминалците! Но, да ви кажат нешто странските службеници: сме виделе многу војни, ама не сме виделе политичар што војувал или изгубил близок во војна.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото