Секс во вселената

01.04.17 15:36

Забавно и едукативно видео посветено на тема секс во вселената. „Речиси нема истражувања на темата, но репродукцијата во вселената ќе биде клучна ако сакаме еден да живееме на Марс“, велат авторите.

Space Sex is Serious Business from Tom McCarten on Vimeo.

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото