Нужна саботажа

04.04.17 01:58

Во саботажата број 50 од третата сезона, Среќко Поповски продолжува со луцидната хроника на македонското исчашено секојдневие, се разбира, со посебен нагласок на груевистичкото лудило.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото