Ново видео на кое се слуша: „Убиј го Заев“!

29.04.2017 13:42
Ново видео на кое се слуша: „Убиј го Заев“!

На Јутјуб се појави нова видео снимка од обидот за линчување на неколку пратеници во Парламентот, што се случи во четвртокот.

На снимката се гледа моментот кога дел од пратениците, меѓу кои и Зоран Заев и Зијадин Села се приклештени во ќош, а еден од толпата извикува „Убиј го Заев“.

Извор: Плусинфо

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото