Серијал #грујоЛАЖЕ

30.04.17 14:03

Странски служби ги претставуваат првите три епизоди од серијалот #грујоЛАЖЕ!

1. „Професионалноста“ на Чавков

2. Тврдокорните ни цвеќе не згазиле

3. Протести и прекумерна сила

ОкоБоли главаВицФото