Уште лаги на Груевски

03.05.17 13:56

По првите три епизоди од серијалот „Грујо лаже“, Странски служби претставуваат уште неколку нови продолженија.

4. Јас не изнесувам луѓе на улица

5. Јас не владеам со насилство

6. Не го потценува и навредува народот

7. „Да сакаа, можеа да го убијат“

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото