Убивајќи ја јакната

12.05.17 12:24

По најлошата зима откако памети за себе, еден човек решава да ја убие својата јакна на секој можен начин. Треба да се напомене и дека имал проблеми во врската.

Killing The Coat from Jason & Alex on Vimeo.

Слични содржини

Технологија / Око
Око
Око

ОкоБоли главаВицФото