Три видеа по повод мандатот

18.05.17 10:58

Странски служби го одбележуваат доделувањето на мандатот за формирање влада, почетокот на крајот на груевизмот, со три лепени, сечени, креирани и монтирани видеа.

 

ОкоБоли главаВицФото