Покајание

31.05.17 17:21

Насилниците кои претепаа опозициски пратеници на 27 април, беа осудени на условна казна. Според адвокатите, тоа биле примерни граѓани кои се каат. Александар Дојранлиев објави ексклузивно видео од чинот на покајание.

 

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото