Што се гледа во мерцедесот?

16.06.17 09:24

Александар Дојранлиев обезбеди ексклузивно видео од прескапиот мерцедес на Груевски и открива што се гледало последно на специјалните екрани во возилото.

ОкоБоли главаВицФото