Меланија

30.06.17 13:13

Урнебесна песна на Том Розентал, посветена на Меланија Трамп! Во песната, авторот на духовит начин ги наведува можните начини на кои Меланија може да го спаси светот од Доналд Трамп.

Лудите идеи за ослободување од Трамп во анимација ги „оживеа“ Дејв Андерсон.

ОкоБоли главаВицФото