Дизни класици 2017

16.07.17 22:25

Како би изгледале култните цртани филмови на Дизни кога би биле снимени во 2017 година? Серијата сатирични илустрации на британскиот уметник Том Ворд нуди еден од можните одговори.

Извор: www.facebook.com/tomwardstudio

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото