More poetry is needed!

11.08.2017 12:12
More poetry is needed!

Анета Георгиевска Шајн живее во Вашингтон.
Речиси секое лето доаѓа во Скопје и ги фотографира новите графити низ градот.
Пренесуваме дваесетина нејзини фотографии од летово 2017. 

Слични содржини

Јавни Простори / Екологија
Јавни Простори / Став
Јавни Простори / Култура / Историја

ОкоБоли главаВицФото