Мачка во прав

12.08.2017 18:22
!Виц икона

Малиот Трпе го прашува татко му:

– Тато, а што е отровот за глувци?

– Тоа е, сине, мачка во прав.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото