Слобода

06.09.17 09:16

Бруно Лусио Дино Ферато Хансен има 39 години. Неговите нозе останале неподвижни, но тоа не го спречило да плови, да спортува и до крај да ја живее својата страст за океанот.

Не се колеба да каже дека открил нов вид слобода откако завршил во количка.

Слични содржини

Живот / Око

ОкоБоли главаВицФото