Вистината за онесвестувањето

07.09.17 18:09

Ексклузивно видео кое ни открива што се крие зад несреќното онесвестување на младинецот-плукач од ДПМНЕ, за време на прес конференцијата на Груевски.

Извор: Збогум Никола

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото