Избриши ја!

28.09.17 03:30

Млада Ирачанка во Холандија им покажува на минувачите порака со говор на омраза. Со изговор дека не знае холандски, ги замолува да ѝ ја преведат пораката на англиски јазик. Реакциите на минувачите ќе изненадат многумина.

Извор: 

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото