Фолтин - Лава Лава

05.10.17 01:43

Уживајте во новиот анимиран спот на Фолтин за песната Лава Лава. Анимацијата е дело на Владимир Лукаш и Жарко Иванов.

Слични содржини

Монтажи / Око

ОкоБоли главаВицФото