Схиза на окото и погледот

17.10.17 10:39

12 слики свежо и директно пренесени од тераписката арт работилница на Брадестиот Џо!

 

 

Слични содржини

Графички Дизајн / Уметност
Книжевност / Психологија

ОкоБоли главаВицФото