Зошто Теута Арифи победи?

02.11.17 12:40

Тетовци повторно ја изгласаа Теута Арифи за градоначалничка. Многумина се прашуваат како е тоа можно. Видеото на Сеир нуди едно од можните објаснувања.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото