Ловџиска саботажа

07.11.17 09:21

Уште една извонредна саботажа на Среќко Поповски, седумнаесетта по ред во четвртата сезона. Во „ловџиската“ саботажа, Поповски луцидно го коментира постизборниот период во Македонија.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото