Каде се правеше СК014

13.11.17 04:38

Ја пренесуваме фотогалеријата на Никола Наумоски од „местото каде се правел скопскиот Циклон Б со кој се труеше целиот град“ - ужасите од СК014 во подготовка.

Слични содржини

Никола Гелевски
Став
Јавни Простори / Став
Јавни Простори / Став

ОкоБоли главаВицФото