Диво насеље: две верзии

14.11.17 04:01

Ако Лупевска е во право, Груевски лаже, и обратно. Дали Груевски и Мијалков ги наместиле „Тигрите“ во терористичка заседа, за да го оттргнат вниманието од протестите по 5-ти мај 2015?

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото