Фудбалот е уметност

20.11.17 05:52

Видео-компилација од некои од најдобрите голови и фудбалски потези на денешницата, кои покажуваат дека фудбалот не е обичен спорт, туку вистинска уметност!

Извор: Africa Sports 24

Слични содржини

Спорт / Око
Спорт / Око
Спорт / Око
Око

ОкоБоли главаВицФото