Шо да ти кажам (2)

28.11.17 01:25

Втор дел од серијата духовити и луцидни илустрации на македонскиот уметник Брадестиот Џо.

Кон првиот дел

Слични содржини

Графички Дизајн / Уметност

ОкоБоли главаВицФото